Dajcie oferty usług fotograficznych

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Sunday 20 January 2013 12:50 pm

Państwo: Polska
Miasto: Kraków
Imię i nazwisko: Adam Ważyk
Kontakt mailowy: wazemalo@tlen.pl
Opis:
Zapraszam wszystkich specjalistów od fotografii ślubnej do tego, aby przygotowali dla mnie kompletne oferty związane właśnie z powyższą tematyką. Chciałbym przede wszystkim wiedzieć co możecie mi przygotować, chciałbym wiedzieć co jesteście w stanie dla mnie zrobić jeżeli mowa o takich sprawach jak odpowiedniego rodzaju sesje ślubne i tego typu sprawy. Jeżeli jesteście profesjonalistami to oczekuję od was przekazania mi odnośników do waszego portfolio.


Imię i nazwisko: Piotr Rogucki
Treść:
Witam pana, jesteśmy firmą Photocenter. Na rynku usług fotograficznym działamy już wiele lat, przez ten okres udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, czego efektem jest portfolio nasze, które można znaleźć w tym miejscu: fotograf Kraków. Zapraszam zatem pana do skorzystania z szerokich możliwości naszej firmy, proszę o kontakt.


Imię i nazwisko: Tomasz Rybak
Treść:
Proszę zapoznać się z wszystkim tym co może przekazać panu firma FotoKolor, prosto z miasta Kraków. Jesteśmy specjalistami od fotografii ślubnej, pracują dla nas naprawdę artyści, dzięki czemu zdjęcia ślubne będą wysokiej jakości. Pozdrawiam i proszę sprawdzić ofertę na e-mailu.


Imię i nazwisko: Tadeusz Zwiefka
Treść:
Proszę bardzo: Michał Zając – Fotografia ślubna. Wszystko i na temat, zapraszam do skorzystania

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.