Domy drewniane poszukiwane

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Friday 28 September 2012 7:57 am

Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Imię i nazwisko: Franek Parzy
Kontakt mailowy: parzyfraniu@gmail.com
Opis:
Cześć, słuchajcie czy macie może jakieś ogłoszenia odnośnie firm budujących w systemie drewnianym czy jakoś tak? W chwili obecnej szukam tego rodzaju firm, jednak liczę że znajdą się profesjonaliści którzy są w stanie w kilku akapitach przedstawić naprawdę najlepszą ofertę na rynku. Dlatego zapraszam, to wasze miejsce, to wasz czas, promujcie swoje firmy, przekonajcie mnie do najlepszej oferty.


Imię i nazwisko: Leszek Lenczyk
Treść:
Witam, jeżeli chodzi o domy drewniane to zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług. Firma Drewland to znana na rynku marka, w końcu setki klientów nie mogły się mylić. Zapraszam do kompletnego zapoznania się z ofertą na naszych stronach internetowych lub z broszurą którą podesłałem panu na email.


Imię i nazwisko: DomWood
Treść:
Dzień dobry panu, zapraszam do poznania kompletnej oferty firmy DomWood, gdyż jesteśmy na rynku od kilku lat i w tym czasie wprowadziliśmy wiele nowatorskich rozwiązań. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko po prostu zdecydować się na korzystanie z naszych usług, na sprawdzenie tego co mamy do zaoferowania. Pozdrawiam i naturalnie liczę na skorzystanie tylko z naszych doświadczeń i naszych najlepszych rozwiązań.

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.