Gastroeco- sprawdź nasze możliwości!

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Wednesday 18 July 2012 9:53 am

Państwo: Polska
Miasto: Lębork
Imię i nazwisko: Kamil Barka
Kontakt mailowy: barkaeco@o2.pl
Opis:
Witajcie, czy wiecie może na czym polega sukces dobrze zarządzanej restauracji, ba sukces budki z hot dogami? Owszem zdolności kulinarne czy jakość produktów użytych do produkcji to jedno, ale mało kto wie jak ważnym jest posiadanie odpowiedniej jakości maszyn, wyposażenia do pichcenia posiłków. Zatem jeżeli szukasz doskonałego dostawcy maszyn gastronomicznych, jeżeli chcesz mieć pewność współpracy z profesjonalistami, którzy posiadają w ofercie sprzęt tylko sprawdzonych ofert, to skorzystaj z propozycji firmy Gastroeco. Znajdziesz u nas wszystko co niezbędne do gastronomii. Zapraszam.


Imię i nazwisko: Mikołaj Zembaty
Treść:
Witam, wszystko fajnie, wszystko ładnie ale chyba nie ma najważniejszego, czyli nie znajduje odnośnika do Waszej strony? Jestem zainteresowany skorzystanie z oferty tego rodzaju sklepu, gdyż niebawem szykuje otwarcie nowej restauracji, a mój obecny dostawca zawodzi mnie notorycznie. Zatem zapraszam i proszę śmiało dać jakieś namiary na to Gastroeco!


Imię i nazwisko: Kamil Barka
Treść:
Przepraszam bardzo, niedopatrzenie sprawiło iż nie podałem tego co w sumie jest istotą mojego ogłoszenia. Zatem jeszcze raz zapraszam do Gastroeco- proszę KLIKNIJ TUTAJ

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.