Ogród użytkowy z ziołami

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Monday 6 August 2012 9:53 am

Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Imię i nazwisko: Urszula Zaś
Kontakt mailowy: urszulazas@onet.pl
Opis:
Mój ogród leży w miejscu, które jest mocno nasłonecznione. W związku z tym pomyślałam, aby wykorzystać ten atut i posadzić w ogrodzie zioła i rośliny lecznicze. Oprócz tego zastanawiam się nad budową altanki, która pozwalałaby zażyć nieco cienia. Sądzicie, że altanka powinna stać bliżej ogrodzenia, czy też na środku ogrodu? Czy lepiej kupić gotową altankę, czy też wybudować ją od podstaw?


Imię i nazwisko: Oliwia Gereń
Treść:
Co do ziołowego ogródka – uważam, że to przedni pomysł. Koniecznie zasadź lawendę, gdyż wydziela delikatny i niezwykle ?ciepły? zapach. Jeżeli zaś chodzi o altanę, to na Twoim miejscu zdecydowałabym się na zakup gotowizny ze sklepu budowlanego. Firmy budowlane sporo sobie liczą za postawienie altanki. Wiem z własnego doświadczenia!


Imię i nazwisko: Cezary Joachim
Treść:
Ja korzystałem z usług firmy budowlanej i powiem Ci, że nie żałuję. Wprawdzie zapłaciłem więcej, ale za to wykonanie było w stu procentach zgodne z moimi założeniami projektowymi. Altanka stoi w ogrodzie już czwarty rok i nie zanosi się na to, aby coś miało się zmienić. Polecam – ogrody Warszawa.

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.