Sale konferencyjne w centrum Poznania- sprawdź sam!

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Sunday 8 July 2012 9:11 am

Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Imię i nazwisko: Adam Nastały
Kontakt mailowy: nastal@o2.pl
Opis:
Sala29 to doskonałe miejsce na organizację konferencji. Jeżeli jesteś z Poznania i planujesz zorganizować w tym miejscu konferencje, lub planujesz przybyć do stolicy Wielkopolski celem przygotowania doskonałej konferencji to sprawdź naszą ofertę. Co oferuje Sala29? Przede wszystkim naszym atutem jest doskonała lokalizacja. Od dzisiaj koniec z organizacją konferencji gdzieś w leśnej głuszy, tylko z nami masz pewność że Twoi goście po godzinach na sali konferencyjnej szybko znajdą się w centrum miasta. Dodatkowo oferujmy naprawdę wysoki poziom techniczny, wyposażenia naszej sali konferencyjnej. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to pytaj!


Imię i nazwisko: Zbigniewm Brończyk
Treść:
Hejka, szukam sali konferencyjnej na zjazd amatorów gier online, gier zarobkowych. Czy Wasza sala jest w stanie przyjąć takich gości. Planujemy trochę odczytów, chcemy również zwiedzić miasto Poznań. Proszę zatem o szybką i konkretną odpowiedź.


Imię i nazwisko: Adam Nastały
Treść:
Witam, jeżeli chodzi o przyjęcie takiej grupy to nie jakichkolwiek problemów z tym związanych. Przede wszystkim zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: sale konferencyjne Poznań. Następnie proszę przesłać informacje szczegółowe. Myślę że wspólnie coś doradzimy, zrobimy to najlepiej jak potrafimy.

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.