Szklarz na każdą okazję

Posted by admin | Ogłoszenia własne | Tuesday 15 May 2012 3:43 pm

Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Imię i nazwisko: Paweł Lewoszczuk
Kontakt mailowy: lewyglass@go.pl
Opis:
Witam. Chciałbym w skrócie przedstawić swoją działalność, która to jest coraz bardziej popularne. Dlatego zdecydowałem się iść za ciosem i również Was zaznajomić z moimi doświadczeniami. Od kilku już lat rozwijam zakład szklarski, który zbiera coraz to lepsze oceny. Dlatego też jeżeli macie cokolwiek do zrobienia ze szkła, chcecie lustro czy może krzesła szklane to zapraszam!


Odpowiedzi:Nietypowe zamówienie

Imię i nazwisko: Justyna Kramer
Treść:
Witam Pana. Prowadzę pensjonat w klimacie XIX wieku. Dlatego chciałabym wiedzieć czy jest w stanie wykonać Pan dla mnie przede wszystkim lustra nawiązujące do tamtego okresu. Zadanie może nie należy do najłatwiejszych, jednak jestem skłonna dość dobrze zapłacić. Proszę o szybką odpowiedźOdpowiedzi:Wszystko zrobimy!

Imię i nazwisko: Paweł Lewoszczuk
Treść:
Pani Justyno jak najbardziej jestem w stanie przygotować dla Pani wszystkie niezbędne lustra, oczywiście w zależności od ilości niezbędnych luster, czas realizacji może być niezwykle długi. Jednak mimo tego zapraszam panią serdecznie do odwiedzenia mojej strony www, gdzie znajdzie Pani informacje, a ja równocześnie przesyłam na email prywatny wszystkie informacje, które będą związane z moimi realizacjami oraz warunkami. To odnośnik do strony usługi szklarskie Poznań

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.